Styrelsen

 

Roll Namn Ansvarsområde Lgh Mobil Mail
Ordförande Mats Martinsson Avtal 834 072-96 30 861 mats.martinsson@me.com
V. Ordförande Claes Arosenius Medlemskap 831 070-45 08 553 claes.arosenius@fridaskolan.se
Sekr Emilie Åkerblom Sekreterare 652 070-48 27 046 emakerblom@ymail.com
Ekonomi Maria Young Ekonomiansvarig 842 073-77 72 411 youngmaria80@gmail.com
Ledamot Christoffer Svensson Fastighet 851 076-40 96 678 svensson_christofer@spray.se
Ledamot P-O Funnemark Inre miljö, brandansvarig 821 070-25 48 870 pofunnemark@live.com
Ledamot Peter Ojala Yttre miljö 645 070-76 47 503  p.ojala@bredband.net
Suppleant Stefan Grabowski Nycklar, informationspaket, namnskyltar 624 070-24 02 637 stefantgrabowski@yahoo.se
Suppleant Birgitta Arosenius Bokföring, redovisning 831 070-91 07 203 birgitta.arosenius@fridaskolan.se
           
Valberedning Harry Claesson   616 070-52 88 492 harry.claesson@vattenfall.com
Valberedning Anders Larsson   811 070-28 29 615 anders@adev.se
           
Fastighetsskötare Morgan Thorsson     072-53 33 901 morgan.torsson@peab.se
Fastighetsjour Spikbussen Akuta problem på kvällar och helger   0520-330 14  
Hissreparatör Callenberg Reparation dagtid (ring först Morgan)
Reparation kvällar/helger
  0522-145 10
070-52 24 510