Styrelsen

 

Roll Namn Ansvarsområde Lgh Mobil Mail
Ordförande Mats Martinsson Medlemskap, avtal 834 072-96 30 861 mats.martinsson@me.com
V. Ordförande P-O Funnemark Inre miljö, brandansvarig 821 070-25 48 870 pofunnemark@live.com
Sekr Mona Wernbro Sekreterare 844 070-36 000 83 mona.wernbro@gmail.com
Ekonomi Veronica Sjöling Ekonomiansvarig 814 070-81 85 777‬ veronica.sjoling@hotmail.com
Ledamot Christoffer Svensson Fastighet 851 076-40 96 678 svensson_christofer@spray.se
Ledamot Erik Hermansson Hemsida 641 072-57 50 511 erik_fredag@hotmail.com
Ledamot Stig-Lennart Larsson Yttre miljö 612 070-52 57 013 lennart-anita.larsson@telia.com
Suppleant Marie-Louise Olsson Informationspaket, namnskyltar 624 070-52 49 619 mlo-ro@telia.com
Suppleant Birgitta Arosenius Bokföring, redovisning 831 070-91 07 203 birgitta.arosenius@fridaskolan.se
           
Valberedning Cristina Catita   841   hh@catita.net
Valberedning Anders Larsson   844 070-28 29 615 anders@adev.se
           
Fastighetsskötare Morgan Thorsson     072-53 33 901 morgan.torsson@peab.se
Fastighetsjour Spikbussen Akuta problem på kvällar och helger   0520-330 14  
Hissreparatör Schindler Reparation dagtid (ring först Morgan)
Reparation kvällar/helger
  020-31 33 33